Úvod
 

Novinky 2013


1.12.2013 - Roy slaví 7 let!

 

Dnes je to už 7 let, co jsem byla u porodu prvních štěňátek Sunynky. Byl to vyjímečný den a narodil se vyjímečný i když trochu zvláštní pes. My ho ale milujeme nadevše :o)

Všechno nejlepší Royíku, hlavně ať jsi pořád zdravý a šťastný a jsi tu s náma co nejdýl :o*

 

Aktualizace po 7 měsících :o)

Už jsem si myslela, že se k tomu nikdy nedostanu, ale vytěsnila jsem trochu času na malou aktualizaci a info, co se u nás od května děje :o)
3. června se nám narodila zdravá a krásná holčička Anežka a vše se točí kolem ní. O kluky se zatím vzorně stará náš hrdý taťka, chodí s nima na kolo a běhat, nebo chodíme na dlouhé procházky všichni. Skoro celé léto jsme měli vytažené na zahradě naše překážky, takže o zábavu měli a mají pejskové vystaráno, i když už to není a asi nebude jako dřív.
Kluci přijali skutečnost, že je doma nový človíček celkem statečně. Chels v létě hlídal kočárek a ležel vždycky někde poblíž, dokonce mi chodil hlásit každé Anežčino zavrtění. Roy a Dasty zatím všecho ignorují :o) Nám se život dostal úplně do jiné dimenze a je to neskutečný pocit, štěstí, naplnění... nedá se to popsat :o) Jsme prostě šťastní.
Agility mi chybí a doufám, že na jaře zase zabrousíme na cvičák a zkusíme, jestli jsme všechno nezapomněli :o)
Tak ještě pár fotek a přeju hezkou zimu všem ;o)

       

 

14.9.2013 Fryštácký dogtreking

 

Stejně jako loni, se i letos Marek s Chelsíkem přihlásili na Fryštácký dogtreking. Přípravu nezanedbávali a dlouho před akcí trénovali dlouhé tratě. Letos bohužel počasí absolutně nevyšlo a lilo jak z konve. Kluci i v dešti zvládli 36 km v super čase a skončili opět na 3. místě. Chels má ve svých 9 letech neuvěřitelnou kondici, je to borec!

 

Aktualizace

Vím, že aktualizace váznou a nejspíš i nějaký čas váznout budou. Důvod je jeden - čekáme přírůstek do smečky - tentokráte lidský :o) Takže co se týče psích aktivit, ty šly na nějakou dobu trochu stranou. Chodíme jen na dlouhé procházky, sem tam páneček postaví na zahradě náš omezený parkur a zaběhá si s klukama, nebo je vezme na kolo do lesa. Musím taky moc poděkovat Peti, že se rozhodla po dobu mojí neaktivity trénovat a závodit s Royem. Mají za sebou první závody a myslím, že jim to spolu pěkně půjde :o) Pěkné jaro všem!

     

 

Leden, Únor, Březen, Duben

Letošní zima k nám byla opravdu štědrá a sněhu jsme si užili jako už dlouho ne. Dokonce i na Velikonoce napadlo 20 cm nového sněhu. Jediný komu by sníh vyhovoval celoročně je Roy :o)
Ale konečně jsme se dočkali a jaro je tady! :o)
Pár fotek z únorového pohádkového výšlapu Provodov - Komonec tady

     
     

 

4.1.2013 - Chels slaví 9 let!

 

Nechce se tomu ani věřit, že už je to 9 let co na svět přišel můj vysněný a osudový pan pes. Po jeho boku nejspíš čas utíká nějak rychleji :o)
Všechno nejlepší Chelsíku, hlavně ať ti slouží zdraví i nadále dobře a my můžeme život sdílet vedle tebe co nejdéle :o*

 

Vánoce 2012

První Vánoce v našem domečku jsme měli krásné a moc jsme si je užili. Hromady jídla, cukroví a válení se u pohádek jsme každý den kompenzovali dlouhýma procházkama, nebo výletem - k dokonalosti chyběl už jen ten sníh :o)   pár fotek z Vartovny

     

|  Kopírování a šíření obsahu bez písemného souhlasu autorů zakázáno  © 2008 - 2022  |