Úvod
 

Nanook

Cream Nanook Crazy Sun

datum narození: 31.10.2017


CHOVNÝ

Splněné zkoušky:
Agility: A1, A2
Pasení: NHAT


CMKU/BOC/10927/17/19

DKK A/A, DLK 0/0 negativní, OCD nepostižen

DOV + Glaukom negativní (2019)

Genetický test Laboklin:

CEA - N/N, TNS - N/N, GG - N/N, MDR1 - N/N, NCL - N/N, RS - N/N, SN - N/N, IGS - N/N

FOTOGALERIE       RODOKMEN       PLAKÁTEK
Odchod Chelsíka byl pro mě hodně těžký a doma po něm zůstalo strašně prázdno. Netrvalo dlouho a rozhodli jsme se tuhle díru vyplnit.

Bylo tak nějak přirozené, vzít si štěně po Black Race Crazy Sun, což je Royíkova neteř.

Tatínek "Frey" - Shakti Se F'rey The Midnight Gem se mi hodně líbil, googlila jsem různé videa a fotky a byla jsem se na něj mrknout při krytí Race. Pak už jsem jen čekala co se pro mě narodí :o)

Nuky byl jediný černobílý kluk z vrhu, takže bylo hned jasno. Je to velký mazel, je hodně kontaktní, rozvážný a učenlivý. Je to ideální rodinný pes. Od malička s námi jezdí na výlety, chodí po horách, je naprosto nekonfliktní, nevšímá si cizích lidí ani psů a když už se s nějakým cizím psem potká, chce si hrát. Miluje děti a protože vyrostl vedle Anežky, myslí si, že k životu všechno to mazlení, pusinkování a mačkání prostě patří a snáší to dobře :o)

Pokoušíme se o agility, i když pro mě je to po těch letech mimo parkur trochu boj, ale Nuky je moc šikovný. Když vyjde čas, chodíme k ovečkám. To je pro Nukyho ta největší odměna, miluje to a po pasení doma odpadá jako po 20km tůře :o)

Díky Peti, za dalšího úžasňáka ;o)

|  Kopírování a šíření obsahu bez písemného souhlasu autorů zakázáno  © 2008 - 2022  |